17Środa, 17 kwietnia 2024Klara, Robert, Rudolf
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 28 sierpnia 2023 Liczba wyświetleń: 700

Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. Św. Augustyna bpa, we wtorek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla uczniów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w piątek od godz. 16.00, po czym o 16.30 Msza św. dla nich, następnie dalszy ciąg spowiedzi i wieczorna Msza św. Wyjazd z posługą sakramentalną do chorych w sobotę od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać osoby chore i starsze w zakrystii.

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w piątek o godz. 16.30 a poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszaków w niedzielę  na Sumie o godz. 11.00.

Coroczna Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie miała miejsce w niedzielę 17 września. Na wyjazd można się nadal zapisać w zakrystii. Koszt wyjazdu 30 zł. Prosimy osoby które już się zapisały o potwierdzenie swojego wyjazdu. Zachęcamy do wyjazdu całymi rodzinami, również z rodzinami z dziećmi. Wyjazd w niedzielę o godz. 7:00 spod kościoła.

Gorąco zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj w numerze ciekawe artykuły o kulcie maryjnym. W zakrystii są też do nabycia cztery ostatnie egzemplarze sierpniowego wydania miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

Decyzją ks. Arcybiskupa Metropolity nastąpiła zmiana w składzie naszego zespołu duszpasterskiego. Pracę w naszej parafii zakończył ks. Przemysław Szumiec. Serdecznie dziękujemy mu za roczną bardzo owocną i pracowitą posługę w naszej wspólnocie, a od dziś witamy nowego wikariusza. Jest nim ks. Artur Głąb. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.

Od przyszłej niedzieli powracamy do normalnego rozkładu Mszy niedzielnych. Powraca Msza św. o 12.15 a wieczorna Msza św. odprawiana będzie o godz. 18.00. Sakramentu chrztu udzielamy w trzecią niedzielę miesiąca na Sumie o godz. 11.00.

W przyszłym tygodniu tradycyjny odpust w Płokach. Szczegółowy plan odpustu podany jest na plakatach w gablocie przy kościele.