28Wtorek, 28 maja 2024Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 21 sierpnia 2023 Liczba wyświetleń: 510

Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Piusa X papieża; - we wtorek - wspomnienie Matki Bożej Królowej; - we czwartek – św. Bartłomieja, Apostoła; Dzień imienin naszego Pana Kościelnego; - w sobotę - Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Solenizantom całego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła

Coroczna pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w tym roku 17 września. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych będzie możliwość zamówienia specjalnego autokaru. Zapisać można się w zakrystii.

Cały czas zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Niech to będzie kolejna forma rozwijania wiedzy na temat naszej wiary. Są jeszcze do nabycia ostatnie egzemplarze pisma dla dzieci STAŚ.

W najbliższą środę akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Można je przywieźć i pozostawić na dolnym parkingu obok bramy wjazdowej we środę (NIE WCZEŚNIEJ!) od rana do godz. 10.00.

Bóg zapłać za składane dziś ofiary w ramach składki inwestycyjnej. Prace przy wejściu bocznym zmierzają do zakończenia, a od poniedziałku rozpoczną się prace przy wymianie instalacji centralnego ogrzewania w budynku wikarówki, która z powodu swojego wieku rozszczelniła się w ostatnią zimę.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Rozalia Gwizdała. Prośmy dla niej o Miłosierdzie Boże.