28Wtorek, 28 maja 2024Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 14 sierpnia 2023 Liczba wyświetleń: 432

Ogłoszenia - 19 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: - w poniedziałek – św. Maksymiliana Kolbe, męczennika; - we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Panny Marii. Msze św. w naszym kościele jak w niedziele. Na początku każdej liturgii poświęcenie ziół i kwiatów. Zachęcamy do pielęgnowania tego zwyczaju jako wyrazu wdzięczności Panu Bogu za plony ziemi. - we czwartek – św. Jacka, kapłana;
Ogłoszenia - 19 Niedziela Zwykła

W piątek powróciła z pielgrzymki na Jasną Górę grupa pielgrzymów trzebińskich. Grupa liczyła 51 osób. Wszyscy cali i zdrowi dziękują za naszą modlitwę w ich intencji a my dziękujemy im za zaniesienie naszych modlitw przed tron Jasnogórskiej Pani.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, zatem składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Prace przy wejściu bocznym do naszego kościoła trwają i jest nadzieja, że również drugie boczne wejście będzie można odnowić.

Jak co roku, organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z którego dochód przeznaczony jest na wsparcie działalności misjonarzy na całym świecie. Zbiórka będzie miała miejsce za tydzień we środę, 23 sierpnia.

Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze podsumowanie tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. W zakrystii nabyć można kilka ostatnich egzemplarzy pisma dla dzieci „STAŚ”.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Zygmunta Staronia i Zbigniewa Bajdałę. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.