24Środa, 24 lipca 2024Kinga, Krystyna, Olga
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 13 marca 2023 Liczba wyświetleń: 397

Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

W każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: o godz. 16.30, 17.15 i o 19.00. Tym, którzy nie mogą przyjść na Gorzkie Żale polecamy wysłuchanie kolejnych tegorocznych kazań pasyjnych na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na budowę Grobu i Ciemnicy można składać do oznaczonej skarbonki.

Pod chórem można już nabywać baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas, które później przyniesiemy z pokarmami do święcenia w Wielką Sobotę. Jałmużnę wielkopostną zarówno w formie daru rzeczowego jak i ofiar można składać obok kaplicy Miłosiernego Pana Jezusa oraz do skarbonki św. Antoniego.

Dzisiaj w  „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły na temat ojca św. Franciszka, z okazji 10-lecia jego wyboru na Stolicę Piotrową. Zachęcamy do nabywania i czytania tego tygodnika.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Jeśli pogoda dopisze, w tym tygodniu zamontowana zostanie nowa pochylnia dla wózków, przy południowym wejściu bocznym.

Wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę do Francji, Hiszpanii i Włoch prosimy o potwierdzenie decyzji poprzez wpłatę kwoty 1.500 zł jako zaliczki. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 marca o godz. 16.00 w parafialnej kawiarence.

W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Honorata Wentrys. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.