26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 18 grudnia 2022 Liczba wyświetleń: 862

Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

Wchodzimy dzisiaj w ostatni tydzień Adwentu. Dzisiaj harcerze trzebińscy przekażą naszej parafii Betlejemskie Światełko Pokoju. Można je zabierać do swoich domów, gdzie powinno zapłonąć na wigilijnym stole. Można to zrobić do wigilii do godz. 10.00. Jest też okazja by wesprzeć naszą młodzież. Przy ołtarzu można dostać sianko na stół wigilijny. Ofiary przy tym złożone posłużą młodym zorganizowanym w naszym duszpasterstwie na wspólny wakacyjny wyjazd.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w adwentowe dzieło pomocy ubogim. Jutro o godz. 14.00 paczki z darami będą rozdane osobom potrzebującym. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom Parafialnej i Szkolnej Caritas za przygotowanie i rozprowadzenie darów.

W dalszym ciągu można zaopatrzyć się w opłatki na wieczerzę wigilijną. Zachęcamy też do wsparcia Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom, przez zakup świecy Caritas.

W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Rano ostatnie w tym roku Roraty. Nie będzie Mszy św. wieczornej, gdyż wtedy zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Pasterka
o godz. 24.00. Przed północą zapraszamy na wspólne kolędowanie razem z naszym zespołem muzycznym Boski Sqad. Ofiary złożone na tacę w czasie Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia SOS.

W niedzielę Uroczystość Bożego Narodzenia. Tego dnia nie będzie Mszy św.
o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Drugi dzień świąt to święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Teologicznego w Krakowie.

Jak zawsze zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Bóg zapłać również za dzisiejsze ofiary składane w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

W najbliższym czasie podane zostaną pierwsze terminy tegorocznej wizyty duszpasterskiej.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jacek Kasperkiewicz i Sebastian Wójcik. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.