21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 12 grudnia 2022 Liczba wyświetleń: 526

Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Łucji, we środę św. Jana od Krzyża. Przez cały Adwent zapraszamy wszystkich na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

Po Mszach świętych pod chórem można nabyć świece Caritas w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem pracowników kościoła za całoroczną pracę. Zachęcamy też do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. W zakrystii są jeszcze do nabycia ostatnie egzemplarze miesięcznika dla dzieci STAŚ oraz Mały Gość Niedzielny.Przygotowaniu paczek dla najuboższych z naszej parafii służyć będą dary żywnościowe, które cały czas można składać do kosza przed kaplicą Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby zrobić do najbliższej piątku włącznie, gdyż dary te będą rozdawane potrzebującym w poniedziałek 19 grudnia.

Spowiedź adwentowa będzie w naszej parafii w najbliższą sobotę, 17 grudnia, od 7.00 do 10.00 przed południem i od 15.00 do 18.00 po południu. Wyjazd do chorych przed Świętami właśnie w sobotę od godz. 10.00. Prosimy zgłaszać w zakrystii, chorych i starszych których nie odwiedzamy w I soboty.

We wtorek odbyły się pierwsze obrady nowo wybranej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Rada liczy 12 osób i rozpoczęła swoją 5-letnią kadencję.

Przypominamy że spotkania parafialnej scholi dziecięcej odbywają się w soboty o godz. 9.00. Oaza Dzieci Bożych również w soboty o 10.30 a grupa młodzieżowa spotyka się w piątki o godz. 19.00.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. W dalszym ciągu spłacamy koszt wykonania nowych drzwi.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Joanna Jaśko i Bogusław Pabis. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.