21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 9 maja 2022 Liczba wyświetleń: 531

Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

Przez cały dzień czcimy dzisiaj św. Stanisława Bpa i Męczennika. Jest on patronem naszej parafii. O godz. 12.15 uroczysta suma odpustowa. W sobotę św. Macieja Apostoła. Wszystkim solenizantom obu tych wspomnień, szczególnie ks. Proboszczowi składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

Przez cały miesiąc maj codziennie po wieczornej Mszy św. nabożeństwo majowe, wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiew litanii loretańskiej.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego szereg ciekawych artykułów mogących ugruntować i usystematyzować wiedzę o naszej wierze. Do tego wydania dołączona jest płyta CD z kolejną księgą Pisma świętego. Jest też do nabycia majowy numer pisma dla dzieci STAŚ.

Dziękujemy wszystkim, którzy w święto 3 Maja włączyli się w dzieło naszego Funduszu Marcinowego. Zebraliśmy na ten cel 2.004 zł. Fundujemy z tego obiady w szkole dla dzieci z biednych rodzin.

Przez cały czas można również włączyć się w dzieło pomocy dla szpitala we Lwowie. Pierwszą kwotę 12.641 zł przekazaliśmy już na zakup koniecznego sprzętu do tego właśnie szpitala. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.30 spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie majową składką inwestycyjną. Posłuży ona do finansowania nowych wewnętrznych drzwi głównych i bocznych do naszego kościoła.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.  Zdzisława Panek i Maria Kaszuba. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.