21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 1 maja 2022 Liczba wyświetleń: 695

Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Trwamy w radosnym okresie Zmartwychwstania Chrystusa. Liturgiczny okres wielkanocny trwać będzie do Niedzieli Zesłania Ducha świętego, czyli w tym roku do 5 czerwca. Dziś rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Codziennie po wieczornej Mszy św. śpiew litanii loretańskiej.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

We wtorek przypada Święto Matki Bożej Królowej Polski. W naszym kościele Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 9.00 Msza św. w intencji Ojczyzny z racji Święta Narodowego.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich a następnie dalszy ciąg spowiedzi. W pierwszy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii św. Na Mszy o godz. 9.30 grupa 55 dzieci pierwszy raz przystąpi do Stołu Pańskiego. Bardzo prosimy by osoby spoza rodzin dzieci pierwszokomunijnych wybrały w tym dniu inną godzinę Mszy św. Tego samego dnia obchodzić będziemy odpust ku czci św. Stanisława. Suma Odpustowa o godz. 12.15 zakończona procesją wokół kościoła i modlitwą przy ołtarzu św. Stanisława.

Dziś rozpoczyna się w Kościele 14 Tydzień Biblijny. Przypominamy, że w naszej parafii działa Krąg Biblijny, który zrzesza osoby pragnące głębiej poznać treść i znaczenie Pisma św. Zawsze można do nich dołączyć.

Comiesięczne spotkanie Róż Różańcowych wyjątkowo w 3 niedzielę miesiąca po mszy świętej o godz. 9.30.

Zapraszamy młodzież na spotkania ewangelizacyjne w piątki o godz. 19.00 do domu parafialnego.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawe artykuły związane z tygodniem biblijnym. Jest też już do nabycia majowy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Marek Konieczny, Marian Rozmus, Jan Łabuzek i Stefania Bartosik. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.