26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 28 stycznia 2024 Liczba wyświetleń: 393

Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we środę św. Jana Bosco, w piątek święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. W Kościele jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 16.30 i 18.00. Na każdej Mszy poświęcenie gromnic. Na Mszy św. o godz. 16:30 poświęcenie książeczek dla dzieci z klas trzecich przygotowujących się do I Komunii Świętej.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

Przed wieczorną Mszą św. zapraszamy do wspólnego kolędowania z naszym zespołem muzycznym Boski Sqad. Będzie to również I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi dla dzieci od godz. 16.00 po czym Msza św. dla nich. Następnie od 17.00 spowiedź dla dorosłych a szczególnie dla kandydatów do bierzmowania, które odbędzie się w niedzielę.

W tym tygodniu wypada również I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego sakramentu po wieczornej Mszy św.

W sobotę wyjazd do chorych od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać w zakrystii osoby chcące przyjąć sakramenty w domu.

Dziś o 16.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chórów z terenu naszego powiatu. Na wieczornej Mszy św. zagra i zaśpiewa zespół z Nowego Targu.

Spotkanie kolędowe wszystkich członków Róż Różańcowych odbędzie się w najbliższą środę 31 stycznia o godz. 16:00 w parafialnej kawiarence. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę będziemy przeżywać kanoniczną wizytację naszej parafii. Przyjedzie ks. bp Janusz Mastalski. Powitamy go uroczyście przed Mszą o godz. 6.30 w drzwiach kościoła. Bardzo prosimy aby kto tylko może przyszedł na tę pierwszą Mszę św. byśmy tak dostojnego gościa nie witali  w pustym kościele. Ważną zmianą w tę niedzielę będzie zaproszenie dzieci nie jak zwykle na 12.15, ale na Mszę o godz. 11.00, gdyż o 12.15 odbędzie się Bierzmowanie. Program wizytacji jeszcze raz zamieszczony jest w naszym Biuletynie Bliżej Apostołów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Janina Grabania, Kazimierz Panek i  Krzysztof Wołoch. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.