04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 5 lutego 2023 Liczba wyświetleń: 352

Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. męczenników Pawła Miki i jego towarzyszy, w piątek – św. Scholastyki, Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

Redakcja biuletynu parafialnego „Bliżej Apostołów” apeluje do właścicieli firm i usługodawców o rozważenie możliwości umieszczania na łamach naszej gazety swojej reklamy. Pomoże to w dalszym płynnym finansowaniu wydawania biuletynu.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawy artykuł o różnych formach życia konsekrowanego, w nawiązaniu do niedawnego święta Matki Bożej Gromnicznej obchodzonego jako dzień życia konsekrowanego. Dzieciom i młodzieży polecamy szczególnie lutowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”. W zakrystii jest już do nabycia najnowszy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

Trwają zimowe ferie szkolne. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego wypoczynku.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności z naszej wspólnoty śp.: Marian Kawala. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.