21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 12 lutego 2023 Liczba wyświetleń: 384

Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” ciekawe artykuły o Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes.  Polecamy też lutowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii można nabyć najnowszy numer pisma dla dzieci STAŚ.

Dzisiaj kończą się zimowe ferie szkolne. Wznawiamy zatem spotkania formacyjnych grup parafialnych a także wznawiamy spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy uczniów i rodziców o zainteresowanie się tą sprawą.

Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9:00. Spotkania scholii dziecięcej są również w soboty o 9.00.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Naszą najnowszą inwestycją będzie wykonanie i montaż nowej pochylni dla wózków a także wymiana nawierzchni przy wejściu bocznym do kościoła. Dotychczasowe płyty lastrykowe zastąpione zostaną płytami granitowymi. Obecnie trwa gromadzenie materiału.

W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Halina Skrzypkowska. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.