26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
niedziela, 16 lutego 2020 Liczba wyświetleń: 695

W liturgii w tym tygodniu: w sobotę – święto Katedry św. Piotra. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. W dalszym ciągu prosimy o informację na temat mosiężnego znaleziska o którym pisaliśmy w biuletynie dwa tygodnie temu. Może trzeba przejrzeć stare fotografie, z pogrzebów lub ślubów, na których uwieczniony jest ten metalowy baldachim na którymś z ołtarzy.
Zachęcamy też do nabywania i czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego ciekawy artykuł o duszpasterstwie ludzi starszych i chorych. Dzieciom i młodzieży polecamy lutowy i marcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

Przypominamy, że po zakończeniu ferii zimowych wznowione zostały spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Próby scholi parafialnej w każdą sobotę o godz. 10.00 w sali muzycznej Domu Katechetycznego.

W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Maria Popielarczyk. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.