21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 29 maja 2022 Liczba wyświetleń: 485

Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we wtorek święto Nawiedzenia NMP, we środę wspomnienie św. Justyna męczennika, w piątek świętych męczenników z Ugandy. - Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.
Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE

W najbliższy wtorek ostatnie nabożeństwo majowe, a od środy 1 czerwca po wieczornej Mszy św. litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 i o 16.30 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi. W I czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Godziny Świętej.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zarówno tygodnik  Gość Niedzielny jak i miesięcznik dla dzieci: Mały Gość Niedzielny mogą pomóc nam w pogłębieniu wiedzy na temat naszej wiary.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość odwiedzenia osób starszych i chorych w ich domach z posługą sakramentalną. Termin wizyty trzeba wcześniej uzgodnić osobiście lub telefonicznie.

Za tydzień pierwsza niedziela czerwca. Składka będzie coroczną składką na sprzątanie naszej świątyni.

W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Stefania Cisek. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.