26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 17 kwietnia 2022 Liczba wyświetleń: 510

Ogłoszenia - Niedziela Zmartwychwstania 2022

Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w porządku niedzielnym. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
Ogłoszenia - Niedziela Zmartwychwstania 2022

Składamy gorące Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Złożono na ten cel 2.773 zł a także za ofiary składane przy adoracji krzyża. Są one przeznaczone na utrzymanie Grobu Chrystusa w Jerozolimie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tych świąt i całej liturgii Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za liczną obecność w nabożeństwie drogi krzyżowej ulicami miasta i w liturgii Triduum Paschalnego.

W najbliższy piątek, z racji Oktawy Wielkanocy post nie obowiązuje.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Składka niedzielna będzie przeznaczona na parafialne inwestycje.

Od najbliższego piątku po przerwie wielkopostnej powracamy do cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia od godz. 17.00 do 18.00. Na zakończenie koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza święta zbiorowa za zmarłych żegnanych w ostatnim czasie.

Serdecznie dziękujemy za włączenie się w dzieło pomocy dla szpitala we Lwowie. Do oznaczonej puszki lub na specjalne konto można nadal składać ofiary na ten cel.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: Krystyna Synowiec. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech nadzieja płynąca z pustego grobu Chrystusa dodaje nam otuchy i siły w pokonywaniu trudności codziennego życia i pomoże bardziej cenić każdą radość jaką nam życie przynosi.