06:30 | + Stefania Bartosik
08:00 | + Danuta Lasoń, w 11 r. śmierci
09:30 | + Irena i Marian
11:00 | W intencji Parafian
12:15 | + Rudolfina Kuziela, od chrześnicy Krystyny
18:00 | + Irena Oziębłowska, w 1 r. śmierci
07:00 | W intencjach Ojca Świętego
18:00 | + Barbara Hubicka, w 20 r. śmierci, od męża Andrzeja z dziećmi
07:00 | + za dusze w czyśćcu cierpiące
09:00 | W intencji Ojczyzny, Straży Pożarnej i Mieszkańców Gminy Trzebinia
18:00 | + Tomasz Kłosowski
07:00 | + Maria Kułaga, w 1 r. śmierci
18:00 | + Felicja Nalikowska, w 20 r. śmierci
18:00 | + Irena Klich, od byłych pracownic
07:00 | + Elżbieta Majewska, w 1 r. śmierci
18:00 | + Małgorzata Smółka, w 1 r. śmierci
07:00 | Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Józefy, od córki i syna z rodzinami
16:30 | + Stanisław Sołtys
18:00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych
07:00 | + Mieczysława Noworyta, w 1 r. śmierci
07:00 | + Krystyna Synowiec, od rodziny Krawczyk
18:00 | + Andrzej Mulka, w 20 r. śmierci
06:30 | + Józef Kwaśniewski, w 5 r. śmierci, od córki i syna z rodzinami oraz + Stanisław Niechwiej, od syna z rodziną
08:00 | O zdrowie i bł. Boże dla ks. Proboszcza (z okazji imienin), od Róż Różańcowych i Kręgu Biblijnego
09:30 | PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
11:00 | W intencji Parafian
12:15 | O zdrowie i bł. Boże dla ks. Proboszcza (z okazji imienin), od Rady Parafialnej
18:00 | + Józef Zając, w 3 r. śmierci, od syna z dziećmi
07:00 | + Stanisław Kowalczyk, od żony, córki i wnuczki
18:00 | + Stanisław Chwirot, w 1 r. śmierci, od koleżanki Krystyny Kałmykowskiej-Biedermann
07:00 | W intencjach Ojca Świętego
18:00 | + Władysław Makowiec, w 7 r. śmierci, od rodziny
07:00 | + Jacek Urbanowicz, + Bożena i Mieczysław Ptak
18:00 | + Aniela Kruczek, w 27 r. śmierci
18:00 | + Lucyna Stanuch, od córki Małgorzaty z rodziną
07:00 | + Edward Kłosowski
18:00 | + Joanna Pabis, od Izabeli Filipek
07:00 | + Helena Janeczek, od rodziny
07:00 | W intencjach Ojca Świętego
18:00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych
07:00 | O zdrowie i opiekę Bożą dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej
07:00 | Dziękczynna za życie i zdrowie Ireny oraz za modlących się w Jej intencji
18:00 | + Marian Kania, w 4 r. śmierci
06:30 | + Zofia Paluch
08:00 | O zdrowie i bł. Boże dla Członków Róży św. Stanisława i ich Rodzin
09:30 | + Zofia i Zygmunt Seręga, od rodziny
11:00 | W intencji Parafian
12:15 | + Czesława i Mieczysław
18:00 | + Lucyna Głogowska, w 8 r. śmierci
07:00 | + Zbigniew Pudło, w 1 r. śmierci
18:00 | + Barbara Mierzwińska, od męża
07:00 | + Stanisław i Wanda Straszak, od siostry z rodziną
18:00 | + Zofia i Aleksander Waligóra, od córki Teresy z rodziną
07:00 | + Zofia i Franciszek
18:00 | + Krystyna Urbańska oraz + Franciszek Rybicki, w 20 r. śmierci
18:00 | + Piotr, w 38 r. śmierci oraz + Roman, w 3 r. śmierci
07:00 | O zdrowie dla Marii i Stanisława
18:00 | + Stanisław Grudzień, od kuzyna Józefa Stokłosy z Kanady
07:00 | W intencji Panu Bogu wiadomej
07:00 | + Maria i Józef Starzyccy
18:00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych
07:00 | + Krystyna Kopiec, w 1 r. śmierci
07:00 | + Maria Para
18:00 | Dziękczynna za dar powołania z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla ks. Jacka Tekiela
06:30 | + Ludwika i Władysław Filipek, + Bronisław Gaj
08:00 | + Paweł Pająk, w 1 r. śmierci
09:30 | ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
11:00 | W intencji Parafian
12:15 | O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Marysi, w 18 r. urodzin, od dziadków
18:00 | + Janina Majewska, od wnuczki Pauliny
07:00 | + Stanisław Klima, w 2 r. śmierci
18:00 | + Roman, w 3 r. śmierci oraz + Piotr, w 38 r. śmierci
07:00 | O dobre owoce rekolekcji prowadzonych przez Siostrę Margaritę
18:00 | + Janina Nowak, w 16 r. śmierci, od córki i wnuków
07:00 | W intencjach modlitwy Róż Różańcowych z Myślenic
18:00 | + Członkinie z Róży św. Teresy
18:00 | O zdrowie, bł. Boże i światło Ducha Świętego dla Zofii, w 18 r. urodzin
07:00 | Dziękczynna za dar życia i wychowanie z prośbą o potrzebne łaski dla mamy Zofii
18:00 | + Barbara Mierzwińska, od córki z rodziną
07:00 | + Franciszek i Janina
07:00 | W intencji Panu Bogu wiadomej
18:00 | Msza św. zbiorowa za zmarłych
07:00 | + Dariusz Rowiński, w 5 r. śmierci
07:00 | + Zenon Karcz, w 1 r. śmierci
18:00 | + Edward Tekiela, w 16 r. śmierci
06:30 | + Maria Kaszuba, od córki Małgorzaty z mężem
08:00 | + Władysława Kluczowska, w 10 r. śmierci
09:30 | + Stanisław Wawrzyniak, + córka Ilona
11:00 | W intencji Parafian
12:15 | + Maria i Szymon Paszcza
18:00 | + Józef Głogowski, w 20 r. śmierci, od dzieci z rodzinami
07:00 | + Rozalia Landwójtowicz, od Barbary
18:00 | + Władysław i Elżbieta Majewscy, od rodziny Anioł
07:00 | W intencjach Ojca Świętego
18:00 | + Dariusz Paluch, od Agaty i Wiesława z dziećmi