21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
sobota, 29 kwietnia 2023 Liczba wyświetleń: 330

Msza św. zbiorowa za zmarłych - 03.05.2023 r. oraz 05.05.2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecają się nasi bliscy Zmarli

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

ŚRODA, 3 MAJA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Mieczysław Chełczyński, od przyjaciółki Pauliny z rodziną
  • + Kazimierz Pałka, od Grażyny i Cezarego
  • + Krzysztof Trębacz, od sąsiadów z ul. Topolowej blok 1
  • + Wacław Adamczyk, od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
  • + Anna Rozmus, od Zgromadzenia Sióstr Prezentek
  • + Stanisław i Mirosława Kucek, od rodziny Gorczyca
  • + Renata Gleń, od znajomych: Jadwigi Mysza i Katarzyny Ryszka z Psar
  • + Jerzy Brzózka, od koleżanek i kolegów syna Krzysztofa z „Tauron”
  • + Teresa Rebs-Mańkowska, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Kazimierz Kos, od rodziny Gomułków z Libiąża i Eugenii z Chełmka
  • + Kazimierz Zdebik, od Elżbiety i Kazimierza Piwowar z Mszany Górnej
  • + Stanisław Brotoń, od szwagra Adama z rodziną
  • + Maria Tybor, od Piotra i Renaty z rodziną z Rożnowic
  • + Julia Przykorzyńska, od rodziny Piechowicz
  • + Władysław Pytlowski, od brata Stanisława
  • + Jerzy Kurek, od rodziny Korpała
  • + Henryka Lasoń, od siostry Janiny Sikora
  • + Małgorzata Pytlowska, od Andrzeja z rodziną
  • + Adam Zmarzły, od Izabeli i Janusza Nowak
  • + Teresa Surma, od córki Bożeny z mężem

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK, 5 MAJA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Nikola Piędel, od Krzysztofa Sączawa z rodziną
  • + Joanna Jaśko, od kolegi Artura z rodziną
  • + Witold Koprowski, od Bożeny i Adama
  • + Zofia Pasek, od kuzynki Marii z rodziną z Nowego Wiśnicza
  • + Adam Pstrucha, od rodziny Petka
  • + Andrzej Smółka, od Małgorzaty i Pawła Rejdych z rodziną
  • + Monika Czarnik, od Zofii Woch z rodziną
  • + Tadeusz Kucharczyk, od sąsiadów z bloku 5
  • + Józef Malinowski, od rodziny Pelczarów z Krosna
  • + Artur Kramarczyk, od Roberta Czech z rodziną
  • + Stanisław Brotoń, od kuzynki Celiny z mężem
  • + Eugeniusz Ciupek, od Grażyny i Jerzego Czech
  • + Weronika Pająk, od rodziny Raczyńskich z Łapczycy
  • + Julia Przykorzyńska, od Darii, Mateusza i Dominiki z Dulowej
  • + Zdzisław Gaj, od sąsiadów
  • + Jerzy Kurek, od rodziny Grzegorzewskich
  • + Adam Zmarzły, od brata z rodziną
  • + Marian Popiela, od Małgorzaty z rodziną
  • + Małgorzata Kościelna, od koleżanki Agaty
  • + Teresa Surma, od syna Łukasza z rodziną
  • + Krystyna Pocztowska, od synowej, wnuczki i wnuka