21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
piątek, 5 maja 2023 Liczba wyświetleń: 376

Msza św. zbiorowa za zmarłych - 10.05.2023 r. oraz 12.05.2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecają się nasi bliscy Zmarli

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

ŚRODA, 10 MAJA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Mieczysław Chełczyński, od sąsiadek córki Anety
  • + Kazimierz Pałka, od Małgorzaty z rodziną
  • + Krzysztof Trębacz, od sąsiadów z ul. Topolowej blok 1
  • + Wacław Adamczyk, od pracowników Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
  • + Anna Rozmus, od Sióstr Prezentek w Świdnicy
  • + Stanisław i Mirosława Kucek, od rodziny Gleń
  • + Renata Gleń, od koleżanek i kolegów z pracy
  • + Jerzy Brzózka, od Jerzego Jasińskiego z rodziną
  • + Teresa Rebs-Mańkowska, od rodziny z Tarnowa
  • + Kazimierz Kos, od Jolanty i Marka Wocial z rodziną
  • + Stanisław Brotoń, od brata Andrzeja z żoną z Frycowej
  • + Kazimierz Zdebik, od kolegów zięcia Adama z „Meblomatu” - dział remonty
  • + Maria Tybor, od Krzysztofa i Anny z rodziną z Rożnowic
  • + Julia Przykorzyńska, od Katarzyny Sitek z dziećmi
  • + Władysław Pytlowski, od chrześniaka Dominika i Bożeny
  • + Jerzy Kurek, od rodziny Celadyn
  • + Henryka Lasoń, od Henryki i Jana Smaza
  • + Małgorzata Pytlowska, od chrześnicy Laury z rodziną
  • + Adam Zmarzły, od siostry Stanisławy z rodziną
  • + Teresa Surma, od syna Michała z Agnieszką
  • + Jan Papiernik, od żony z rodziną
  • + Zygmunt Batko, od syna z synową i wnuka

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK, 12 MAJA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Nikola Piędel, od Dawida Sączawa z rodziną
  • + Joanna Jaśko, od pracowników Urzędu Miasta w Trzebini
  • + Witold Koprowski, od koleżanek i kolegów z Piekarni „GRONPIEK”
  • + Zofia Pasek, od Lucyny Sajdak z Nowego Wiśnicza
  • + Adam Pstrucha, od Klubu LKS „Ruch Młoszowa”
  • + Andrzej Smółka, od Piotra i Doroty
  • + Monika Czarnik, od rodziny Ligęza
  • + Tadeusz Kucharczyk, od sąsiadów z bloku 5
  • + Józef Malinowski, od rodziny Radwańskich
  • + Artur Kramarczyk, od Grażyny, Tadeusza i Bartłomieja Czech
  • + Stanisław Brotoń, od kuzynek z Kamionki Małej
  • + Eugeniusz Ciupek, od Agnieszki Mazur z rodziną
  • + Weronika Pająk, od Kazimiery i Krzysztofa Michniak
  • + Julia Przykorzyńska, od Ewy Gąsiorowskiej-Cebularz
  • + Zdzisław Gaj, od firmy pogrzebowej „BRATEK” z Myślachowic
  • + Jerzy Kurek, od rodziny Gunia
  • + Adam Zmarzły, od Janusza Gędoś z rodziną
  • + Marian i Maria Popiela, od Ewy i Ryszarda
  • + Małgorzata Kościelna, od sąsiadów z bloku 13
  • + Teresa Surma, od brata Janusza Chmielowskiego z rodziną
  • + Krystyna Pocztowska, od rodzin: Bąk, Kożuch i Wojtczak
  • + Jan Papiernik, od córki Małgorzaty z rodziną
  • + Henryk Kasprzyk, od brata Jana z rodziną
  • + z rodziny Kasprzyk
  • + Franciszek i + Stanisława Korneccy