21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
sobota, 4 marca 2023 Liczba wyświetleń: 415

Msza św. zbiorowa za zmarłych - 08.03.2023 r. oraz 10.03.2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecają się nasi bliscy Zmarli

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

ŚRODA, 8 MARCA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Mieczysław Chełczyński, od działkowców
  • + Ryszard Cieślik, od koleżanek i kolegów z firm: „BIOAGRA-OIL”, „KOMAGRA” i „BZK”
  • + Franciszka Kościelniak, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Kazimierz Pałka, od Wiolety i Dariusza Pochroń z rodziną
  • + Krzysztof Trębacz, od cioci Trzupek z Zagórza
  • + Wacław Adamczyk, od sąsiadów
  • + Anna Rozmus, od Dariusza Szkarłat z rodziną
  • + Stanisław i Mirosława Kucek, od rodziny Zając z Młoszowej
  • + Kazimierz Piętoń, od Kierownictwa i Dozoru Działu GG2 KWK „Piast”
  • + Krzysztof Buła, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Renata Gleń, od Katarzyny i Ireneusza
  • + Jerzy Brzózka, od Anny i Bartłomieja Blecharz
  • + Teresa Rebs-Mańkowska, od pracowników Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini
  • + Zenon Szeliga, od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini i Przedszkola
  • + Jacek Kasperkiewicz, od Jolanty i Józefa Dyląg
  • + Sebastian Wójcik, od rodziny Malina z Płok
  • + Lucyna Mucha, od sąsiadów z bloku 7
  • + Stanisław Barański, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Kazimierz Kos, od rodzin: Olszak i Rejdych z Karniowic
  • + Marian Kawala, od Mateusza z rodziną
  • + Halina Skrzypkowska, od prawnuków: Bartosza, Kariny i Roksany
  • + Kazimierz Zdebik, od żony Zyty

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK, 10 MARCA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Helena Celadyn, w 5 r. śmierci
  • + Paweł Tyl
  • + Nikola Piędel, od rodziny Dziewiorów z córkami
  • + Józefa Kubarek, od Moniki z rodziną
  • + Marian Rozmus, od Krzysztofa Kędzior z rodziną
  • + Maria Kaszuba, od koleżanki córki Olgi
  • + Leszek Malinowski, od kolegi Sławomira Machniak z rodziną
  • + Zofia Trębacz, od rodzin: Jagoda i Cudak
  • + Michał Zaleski, od Beaty i Jarosława Zaręba z rodziną
  • + Henryk Sikora, od rodzin: Domoniów i Trusów
  • + Joanna Jaśko, od Elżbiety Tarkawskiej z rodziną
  • + Bogusław Pabis, od kolegów elektryków z Kopalni Siersza
  • + Witold Koprowski, od siostry Jadwigi z rodziną
  • + Zofia Pasek, od siostry z rodziną z Rybnika
  • + Adam Pstrucha, od rodziny Ostrzywilk
  • + Andrzej Smółka, od szwagra Andrzeja z rodziną
  • + Ludwika Jastrzębska, od sąsiadów z ul. Wiśniowej blok 12
  • + Halina Kaczmarek, od rodziny Jakimów
  • + Monika Czarnik, od Lucyny i Stanisława Biłka
  • + Tadeusz Kucharczyk, od córki Moniki z rodziną
  • + Józef Malinowski, od córki
  • + Artur Kramarczyk, od żony i dzieci
  • + Janina Warzecha, od córki Kazimiery i zięcia Tadeusza