21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
sobota, 11 marca 2023 Liczba wyświetleń: 371

Msza św. zbiorowa za zmarłych - 15.03.2023 r. oraz 17.03.2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecają się nasi bliscy Zmarli

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

ŚRODA, 15 MARCA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Mariusz Posmyk, w 2 r. śmierci
  • + Mieczysław Chełczyński, od sąsiadów z bloku 7
  • + Ryszard Cieślik, od kolegów z działu Utrzymania Ruchu z firmy „BIOAGRA-OIL” i „TECH-POŻ”
  • + Kazimierz Pałka, od sąsiadów z klatki 6
  • + Krzysztof Trębacz, od Arkadiusza Trzupek z Zagórza
  • + Wacław Adamczyk, od rodziny Kalita
  • + Anna Rozmus, od Agaty i Bogdana Szkarłat z rodziną
  • + Stanisław i Mirosława Kucek, od Róży św. Stanisława
  • + Kazimierz Piętoń, od pracowników zmiany: Sławomira Kąkola i Łukasza Tlałki
  • + Renata Gleń, od chrześniaka Pawła z żoną i dziećmi
  • + Jerzy Brzózka, od sąsiadów z klatki
  • + Teresa Rebs-Mańkowska, od rodziny Smółka
  • + Zenon Szeliga, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Jacek Kasperkiewicz, od Sołtysa Piły Kościeleckiej z rodziną Ludwikowskich
  • + Sebastian Wójcik, od sąsiadów z parteru z bloku nr 16
  • + Lucyna Mucha, od sąsiadów z bloku 7
  • + Kazimierz Kos, od rodziny Olszak z Tarnobrzega
  • + Marian Kawala, od Katarzyny z rodziną
  • + Halina Skrzypkowska, od rodziny Oleksowicz
  • + Kazimierz Zdebik, od córki Edyty z mężem Adamem
  • + Honorata Wentrys, od sąsiadów z ul. Lipcowej

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK, 17 MARCA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Nikola Piędel, od rodzin z Filipowic
  • + Józefa Kubarek, od przyjaciół z „Grupy Krakowskiej”
  • + Marian Rozmus, od rodziny Nyklaszów z Wałbrzycha
  • + Maria Kaszuba, od pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 i nr 8 w Trzebini
  • + Leszek Malinowski, od współpracowników z Kopalni „Piast”
  • + Zofia Trębacz, od Wiesława z rodziną
  • + Michał Zaleski, od Jerzego Olearczyk z rodziną
  • + Henryk Sikora, od rodzin: Nędza i Pietrowski
  • + Joanna Jaśko, od Ireny Bartosik
  • + Bogusław Pabis, od kolegi Michała z rodziną
  • + Witold Koprowski, od bratowej Jadwigi
  • + Zofia Pasek, od sąsiadów z ul. Wiśniowej blok 8
  • + Adam Pstrucha, od sąsiadów z ul. Wiśniowej blok 1
  • + Andrzej Smółka, od szwagierki Beaty i Katarzyny oraz Patryka z żoną
  • + Ludwika Jastrzębska, od sąsiadów z ul. Wiśniowej blok 12
  • + Halina Kaczmarek, od rodzin: Chmielowskich i Surmów
  • + Monika Czarnik, od Magdaleny i Dawida Biłka
  • + Tadeusz Kucharczyk, od Jadwigi Głuch
  • + Józef Malinowski, od synowej i wnuków
  • + Artur Kramarczyk, od teściowej, szwagierki, Piotra i Filipa
  • + Janina Warzecha, od wnuczki Danuty z rodziną
  • + Halina Mikołajewicz, od Zakładu Pogrzebowego "Gielarowski"