17Piątek, 17 maja 2024Weronika, Sławomir, Brunon
sobota, 2 czerwca 2007

Zmiana mszy wieczornej w niedziele!!!

Od niedzieli 27 maja msza wieczorna w niedziele i święta aż do września będzie odprawiana o godzinie 19:00, czyli godzinę później. Majówka niedzielna będzie w związku z tym o godz. 18:30. W dni powszednie godziny nabożeństw bez zmian.

piątek, 1 czerwca 2007

Ogłoszenia - 9 Niedziela Zwykła - Uroczystość Trójcy Świętej

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w porządku niedzielnym. Nie będzie tego dnia mszy świętej o godz. 12:15, a msza wieczorna będzie o 19:00. Po mszy o 11.00 wyruszy uroczysta procesja z Najśw. Sakramentem do czterech ołtarzy. Podobnie jak w ubiegłych latach pójdziemy ul. Piłsudskiego do Rynku, gdzie będzie drugi ołtarz, przy którym zostanie wygłoszone kazanie. Powrót do kościoła ulicami: Piłsudskiego, Starowiejską i Kościelną.

sobota, 19 maja 2007

Ogłoszenia - Wniebowstąpienie Pańskie

W sobotę przypada Święto wszystkich Matek. Z tej okazji składamy im nasze szczególne życzenia i doceniamy ich trud wychowawczy, dziękując za troskę i miłość.

sobota, 14 kwietnia 2007

Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego

Dzisiejsze Święto obchodzone jest tradycyjnie w Drugą Niedzielę Wielkanocną, zwaną Białą. Miało ono szczególne znaczenie dla Ojca Świętego Jana Pawła II, który je ustanowił, a także kanonizował Siostrę Faustynę i konsekrował Bazylikę Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. W tym właśnie miejscu obchodzony jest dziś odpust, a tysiące pielgrzymów przybywają z całego świata, aby oddać cześć Jezusowi Miłosiernemu. Może i dla wielu z nas będzie to okazja do odwiedzin w tym szczególnym miejscu, położonym tak niedaleko od Trzebini.

piątek, 6 kwietnia 2007

Zdjęcia z Triduum

W Galeriach Fotografii znajdziesz już zdjęcia z poszczególnych dni Triduum Paschalnego, a także dokumentację fotograficzną budowy Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Zapraszamy.

czwartek, 5 kwietnia 2007

RADA PARAFIALNA - pełny skład

W dniu 18 marca 2007 r. zakończyły się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W ich wyniku została wyłoniona Rada w nowym składzie. Wraz z osobami mianowanymi, skład Rady wygląda następująco (w porządku alfabetycznym):

czwartek, 5 kwietnia 2007

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!

Wszystkim Internautom - odwiedzającym tę stronę regularnie lub zaglądającym tu przypadkiem i jednorazowo; naszym parafianom oraz wszystkim, którzy mieszkają dalej życzymy nowej Nadziei płynącej z pustego Grobu Chrystusa, radości z Jego zwycięstwa, które jest naszym zwycięstwem i szczęścia na każdy następny dzień i miesiąc tego roku. ALLELUJA!!!
Pozdrawia ks. Marek Hajdyła wraz z całym Zespołem Duszpasterskim parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Trzebini.

sobota, 31 marca 2007

Ogłoszenia - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. Dla każdego chrześcijanina to najważniejszy i wyjątkowy okres w roku, kiedy przeżywamy Chrystusową Paschę, czyli Jego przejście ze śmierci do życia. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie palm i procesja z palmami wokół kościoła na pamiątkę tryumfalnego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy.

czwartek, 29 marca 2007

WIELKI PIĄTEK - adoracja przy Grobie

Zapraszamy do adorowania Najświetszego Sakramentu w Grobie Pańskim w Wielki Piątek w nocy, aż do wieczora w Wielką Sobotę. Szczególnie noca prosimy o przyjście do kościoła zgodnie z zaproponowanym porządkiem ulic, aby zapewnić ciągłość modlitwy i adoracji. Oto godziny i ulice zaproszone do adoracji:

niedziela, 25 marca 2007

REKOLEKCJE DLA DOROSŁYCH - 30 marca - 3 kwietnia

Temat: „Życie z Bogiem jest piękne”

PIĄTEK – 30 marca – rozpoczęcie rekolekcji

17:15 – Droga Krzyżowa dla dorosłych na rozpoczęcie rekolekcji
19:00 – Droga Krzyżowa dla młodzieży na rozpoczęcie rekolekcji

środa, 21 marca 2007

Wybory do Rady Parafialnej - WYNIKI

W wyborach, które odbyły się w dniach 11 – 18 marca ‘07 oddano 213 głosów na 49 kandydatów.
Podajemy nazwiska osób, które w poszczególnych rejonach otrzymały więcej niż jeden głos.

wtorek, 20 marca 2007

REKOLEKCJE DLA DZIECI - 25 - 28 marca

Temat: "BUDUJEMY DOM" - PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.
Rozpoczynamy w niedzielę mszą świętą o godz. 11.00 w kościele.

sobota, 10 marca 2007

WYBORY DO RADY PARAFIALNEJ

Ogłaszamy wybory do nowej Rady Parafialnej.
Przychodząc do kościoła w tym tygodniu, przynieś kartkę z imieniem, nazwiskiem i adresem Twojego Kandydata do Rady i wrzuć do urny w kościele.
MOŻESZ TO ZROBIĆ W DOWOLNY DZIEŃ TEGO TYGODNIA, NAJDALEJ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ 18 MARCA. ZAPRASZAMY!!!

niedziela, 31 grudnia 2006

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2007!

Życzymy spełnienia wszelkich marzeń i planów.  Niech każda nadzieja stanie się ciałem. To prawda, że jesteśmy o rok starsi, ale też możemy być o rok lepsi, mądrzejsi i bardziej szczęśliwi. Z optymizmem patrzmy w Nowy Rok. Tego sobie i wzystkim Internautom życzą Księża z tutejszej parafii.

sobota, 30 grudnia 2006

Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny

Dziś o godz. 9.30 uroczysta msza święta w intencji wszystkich Małżeństw, które w tym roku obchodziły Jubileusz 50-cio lub 25-cio lecia pożycia małżeńskiego. Po mszy świętej spotkanie dla Jubilatów na plebanii.

niedziela, 24 grudnia 2006

RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

Pragniemy życzyć Wszystkim Internautom wielu łask płynących z Betlejem. Tam narodził się Bóg i wszedł w nasze życie, przynosząc  nadzieję i pokój. Dziś nadal chce zamieszkać w naszych sercach. Niech te Święta będą czasem umacniania w nas dobra i miłości. Dobrych, wspaniałych Świąt życzy ks. Marek Hajdyła wraz z Księżmi pracującymi w naszej parafii.

niedziela, 24 grudnia 2006

Pasterka.

W Galerii są już zdjęcia z tegorocznej Pasterki. Zapraszamy.

środa, 6 grudnia 2006

Spotkanie popielgrzymkowe

W Galerii można obejrzeć zdjęcia ze spotkania dla pielgrzymów do Lourdes. Zapraszamy tutaj.