17Piątek, 17 maja 2024Weronika, Sławomir, Brunon
sobota, 25 listopada 2006

Nowe okna w przedsionkach i naprawa dachu.

W ostatnich dniach założyliśmy nowe okna w przedsionkach kościoła. W przyszłości zostaną one wypełnione witrażami. W ten sposób wymienione zostały już wszystkie okna w kościele. Zrobiliśmy także naprawę płaskiego dachu nad salkami nad kaplicą Matki Bożej, który ucierpiał w czasie zeszłorocznych mrozów. Zniszczeniu uległy wtedy nowopomalowane ściany salek. Dzieki ostatnim pracom salki zostały zabezpieczone na zimę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pokazujących efekty tych prac.

wtorek, 31 października 2006

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH w naszej parafii

1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, msze święte w naszym kościele odprawimy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie mszy o 12:15. Natomiast o 14:00 rozpoczną się w kościele Nieszpory za zmarłych, po których wyruszy procesja na cmentarz. Procesja przejdzie przez obydwa cmentarze, zatrzymując się kilkakrotnie, kiedy czytane będą wypominki za zmarłych tam spoczywających, odmawiane modlitwy i różaniec.

piątek, 27 października 2006

WITAMY NA NOWYCH STRONACH NASZEJ PARAFII.

Po dwóch latach doświadczeń od założenia strony internetowej parafii postanowiliśmy ją rozbudować i odnowić. Oto owoc kilku miesięcy pracy firmy "Kompania Twórcza", a ze strony parafii ks. Proboszcza. Zapraszamy poniżej na krótki przewodnik po nowych stronach.

Kiermasz stroików na Wszystkich Świętych

Zapraszamy na KIERMASZ stroików i wiązanek na Wszystkich Świętych, przygotowanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej fundacji św. Brata Alberta. Kiermasz odbędzie się przy kościele w niedzielę 29 października, od godz. 8:00 do 12:00.

Zostań dawcą krwi!

Zapraszamy do oddawania krwi. Taka możliwość będzie już w niedzielę 29 października w godzinach od 9:00 do 12:00 w klasztorze Księzy Salwatorianów w Trzebini. Zachęcamy!

wtorek, 17 października 2006

Fotografie z pielgrzymki do Lourdes

W galerii fotografii można obejrzeć spory wybór zdjęć z tegorocznej parafialnej pielgrzymki do Lourdes. Zapraszamy.