17Piątek, 17 maja 2024Weronika, Sławomir, Brunon
niedziela, 23 marca 2008

WESOŁEGO ALLELUJA!

"WESOŁY NAM  DZIEŃ DZIŚ NASTAŁ". Niech te Święta przyniosą nadzieję i siłę, a Zwycięski Chrystus niech powstaje w Was z martwych każdego dnia. Z wielkanocnym pozdrowieniem - Duszpasterze Św. Apostołów Piotra i Pawła.

sobota, 22 marca 2008

Ogłoszenia - Niedziela Zmartwychwstania

Dzisiejsza Uroczystość to największe Święto wszystkich chrześcijan. Upamiętnia ono Zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, a znakiem tego jest pełne nadziei świadectwo pustego Grobu. Uroczystość dzisiejsza kończy Święte Triduum Paschalne.

piątek, 7 marca 2008

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DOROSŁYCH

Temat: „Bóg obecny w codzienności”

14 – 18 marca 2008
Rekolekcje wygłoszą: ks. Adam Podbiera i ks. Jan Szczepaniak z PAT w Krakowie

sobota, 1 marca 2008

REKOLEKCJE DLA DZIECI I GIMNAZJUM

„ŻYCIOWE DROGOWSKAZY”
/przykazania Boże/
NIEDZIELA 2.03
11:00  -  msza święta w kościele na rozpoczęcie z kazaniem ks. Rekolekcjonisty

sobota, 12 stycznia 2008

Ogłoszenia - Święto Chrztu Pańskiego

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto upamiętniające chrzest Jezusa w Jordanie. Kończą się liturgiczne obchody okresu Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy okres zwykły.

czwartek, 10 stycznia 2008

KOLĘDA 2007 - 08

Zamieszczamy pełny plan tegorocznych odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii. Kolęda rozpocznie się zaraz po Świętach, a zakończy w sobotę 26 stycznia, tuż przed feriami zimowymi.

sobota, 5 stycznia 2008

Ogłoszenia - Uroczystość Objawienia Pańskiego

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Objawienia Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Trzech Króli. Upamiętnia ono pokłon Trzech Mędrców oddany Dziecięciu Jezus w Betlejem

wtorek, 1 stycznia 2008

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Życzymy wszystkim dobrego, udanego Roku 2008, w zdrowiu i pomyślności. Niech spełnią sie wszystkie dobre marzenia i nadzieje.

piątek, 28 grudnia 2007

Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny

Jutro ostatni dzień 2007 roku. O godz. 17.00 odprawimy nieszpory z kazaniem na zakończenie Starego Roku.Z Bogiem zakończmy szczęśliwie przeżyty rok. Podziękujmy za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem. Równocześnie przeprośmy Boga za wszelkie niewierności i zaniedbania. W czasie nieszporów odśpiewamy "Święty Boże" i "Ciebie Boga wysławiamy".

poniedziałek, 24 grudnia 2007

RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Wszystkim Internautom, naszym Przyjaciołom i Sympatykom życzymy, by te Święta przyniosły upragniony Pokój do Waszych serc.
Narodzony Bóg przychodzi, byśmy my sami bardziej docenili własne człowieczeństwo.
Błogosławionych Świąt życzą Duszpasterze Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Trzebini

czwartek, 13 grudnia 2007

Biuletyn informacyjny w internecie!

Wydawany od dwóch tygodniu nasz parafialny Biuletyn informacyjny jest od dziś dostępny także na naszej stronie internetowej. W dziale "Biuletyn" w głównym menu jest krótki opis każdego numeru i mozliwość obejrzenia jego pełnej wersji w formacie pdf.

piątek, 14 września 2007

SPOTKANIE DLA PIELGRZYMÓW DO RZYMU!!!

W poniedziałek o godz. 18:30 odbędzie się w kościele spotkanie dla wybierających się w październiku na pielgrzymkę do Rzymu. Prosimy, aby do tego czasu uregulować należność za wyjazd w zakrystii u Siostry.

piątek, 24 sierpnia 2007

PIELGRZYMKA NA LITWĘ ODWOŁANA!!!

Z powodu niskiej frekwencji jesteśmy zmuszeniu kolejny raz odwołać pielgrzymkę na Litwę do Ostrej Bramy. Możliwe, że jeszcze raz spróbujemy ją zorganizować w przyszłym roku. Poinformujemy o tym wcześniej w kościele i na stronie internetowej.

piątek, 17 sierpnia 2007

Terminy pielgrzymek na Litwę i do Włoch.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymki, które odbędą się jesienią. Są już dokładne terminy tych wyjazdów. Będą to wyjazdy do Wilna (18 - 22 września) i do Włoch (11 - 18 października). Na ten drugi wyjazd zostało zaledwie kilka miejsc. Zapisy prowadzimy jeszcze w zakrystii kościoła lub w kancelarii. Oto szczegóły tych propozycji:

czwartek, 16 sierpnia 2007

WAKACJE!!!

Wszystkim Internautom życzymy udanych, wymarzonych wakacji. Niech zasłużony wypoczynek odnowi nasze ciała i dusze, i pozwoli z zapałem wrócić do pracy po urlopie. POWODZENIA!

niedziela, 24 czerwca 2007

Nie ma mszy św. o 12:15!!!

W okresie letnim, czyli do końca sierpnia, w niedziele i święta NIE MA mszy św. o 12:15. Powróci ona od pierwszej niedzieli września.

sobota, 23 czerwca 2007

Ogłoszenia - 12 Niedz. Zw. - ODPUST PARAFIALNY

Dzisiaj obchodzimy w naszej parafii główny odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta suma odpustowa z procesją wokół kościoła odbędzie się o godz. 11.00, a odprawi ją i kazanie wygłosi ks. Wacław Gubała - wykładowca teologii moralnej na PAT, obecnie proboszcz w parafii Kraków - Kliny. Zapraszamy wszystkich parafian do uczczenia naszych Patronów i powierzenia ich opiece rozpoczynającego się czasu wakacji.