02Czwartek, 2 maja 2024Anatol, Zygmunt, Anastazy
poniedziałek, 26 czerwca 2023 Liczba wyświetleń: 435

Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła ODPUST PARAFIALNY

W liturgii w tym tygodniu: we czwartek liturgiczne wspomnienie św. Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. Dzisiaj przez cały dzień czcimy naszych Patronów św. Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 11.00 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nie będzie Mszy o godz. 12.15 i tak pozostanie do końca sierpnia. W czasie wakacji, czyli w lipcu i sierpniu niedzielna Msza św. wieczorna będzie o godz. 19.00
Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła ODPUST PARAFIALNY

W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Wyjazd z Komunią św. do chorych od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać telefonicznie bądź osobiście w zakrystii osoby które chcą przyjąć sakrament pokuty, Komunii św. bądź namaszczenia.

Dzisiaj wyszedł ostatni przed wakacjami numer parafialnego tygodnika „Bliżej Apostołów”. Jest więc okazja by serdecznie podziękować całej redakcji naszego pisma za trud i zaangażowanie. Szczególne podziękowania należą się braciom Wojciechowi i Bartłomiejowi Hajdukom, bo to oni co tydzień redagują i składają całość gazety. Bóg zapłać.

Uczniów klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie w zakrystii podpisanych indeksów kandydata do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Informujemy, że przyjmowanie intencji mszalnych na następny rok rozpocznie się od września.

W czasie wakacji, w lipcu i sierpniu nastąpi zmiana godzin urzędowania kancelarii parafialnej. Od poniedziałku do piątku będzie ona czynna codziennie bezpośrednio po wieczornej Mszy św.

Dziś parafialny festyn w plebańskim ogrodzie. Zabawa rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy całe rodziny. Rozpoczną animacje dla dzieci uczniowie Liceum i Technikum, goście z Górskiego Pogotować Ratunkowego przygotują ściankę wspinaczkową. O 16.00 „bigos proboszcza” i koncert zespołu Boski Squad. Serdecznie zapraszamy.

Dziś można zostać "Aniołem Pomocy" i wesprzeć naszą młodzież z grupy oazowej. Przed kościołem zbierają ofiary na wakacyjny wyjazd na rekolekcje. W imieniu młodzieży dziękujemy za wsparcie.

Wyjazd pielgrzymów do Warszawy w najbliższy wtorek o godzinie 7:30 z parkingu przy kościele. Wcześniej Msza święta przed wyjazdem o godzinie 7:00.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Krystyna Latkowska, Jadwiga Mielczarek i Irena Zając. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.