21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 9 lipca 2023 Liczba wyświetleń: 385

Ogłoszenia - 14 Niedziela Zwykła

W lipcu i sierpniu nie ma niedzielnej Mszy św. o godz. 12:15, a niedzielna Msza św. wieczorna odprawiana jest o godz. 19:00.
Ogłoszenia - 14 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,
  • w środę – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
  • w czwartek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
  • w sobotę – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

 

  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie lipcową składką inwestycyjną. Najbliższą inwestycją będzie wymiana nawierzchni wejścia bocznego oraz otoczenia krypty przedpogrzebowej. Prace rozpoczną się na początku sierpnia.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły o ks. Jerzym Popiełuszce. W zakrystii jest do nabycia lipcowe wydanie miesięcznika dla dzieci „Staś”.
  • W dniach od 7 do 11 sierpnia br. odbędzie się tradycyjna Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce. Szczegóły dotyczące zapisów podane zostaną w terminie późniejszym.
  • W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Jadwiga Bębenek, Kazimierz Kępiński i Waldemar Przebindowski. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.