01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 28 lutego 2021 Liczba wyświetleń: 747

Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkiego Postu

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00. Przypominamy, że przez cały Wielki Post dodatkowa Msza św. przed nabożeństwem o godz. 16.30. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16.30, dorosłych o godz. 17.15 oraz o 19.00. Na godz. 19.00 zapraszamy szczególnie młodzież i wszystkich, którym praca uniemożliwia przyjście do kościoła wcześniej. W tym tygodniu we czwartek w liturgii wspomnienie św. Kazimierza. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Roman. Jemu również życzymy Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.
Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkiego Postu

Zachęcamy do nabycia dzisiaj Gościa Niedzielnego, w nim druga część rekolekcji z ks. Franciszkiem Blachnickim. Od dzisiaj można też nabywać nowy, marcowy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich i dalsza część spowiedzi. O godz. 17.15 droga krzyżowa.

Przygotowaniem do I piątku będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek. Będzie to modlitwa poświęcona św. Józefowi z racji roku św. Józefa jaki przeżywamy teraz w Kościele. Szczegóły w dzisiejszym biuletynie.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczek w czasie uczestniczenia w nabożeństwie wewnątrz kościoła. Zgodnie z zarządzeniem władz nie używamy już przyłbic, chust i innych rzeczy. Prosimy o przestrzeganie tych przepisów dla naszego wspólnego dobra.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.  Andrzej Kasprzyk i Karol Uklejski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.