01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 15 sierpnia 2021 Liczba wyświetleń: 619

Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła - Wniebowzięcie Panny Marii

W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: - we wtorek – św. Jacka, kapłana; - w piątek – wspomnienie św. Bernarda, Opata - w sobotę - św. Piusa X, papieża;
Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła - Wniebowzięcie Panny Marii

Za dwa tygodnie skończą się wakacje, czyli rozpocznie się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w niedzielę 29 sierpnia o godz. 11.00. Jeżeli decyzją władz oświatowych rozpoczną się normalne lekcje w szkole, pierwszoklasistom tradycyjnie poświęcimy wtedy tornistry i przybory szkolne. Rozpoczniemy też normalny okres służby ministranckiej i lektorskiej.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Posłuży ona do spłaty kosztów prac przy parkingu i przy remoncie sal w przyziemiu domu katechetycznego..

Przypominamy, że ze względu na epidemię nie odwiedzamy chorych w tradycyjny sposób, jednego dnia, ale jeżeli jakiś chory w domu potrzebuje przystąpić do spowiedzi i przyjąć sakrament Komunii lub namaszczenia chorych prosimy o indywidualne ustalenie konkretnego terminu wizyty kapłana.

W połowie września organizujemy 3 dniową pielgrzymkę do Sandomierza i okolicznych sanktuariów, jeżeli zbierze się odpowiednia liczna chętnych. Zapisać można się już dzisiaj w zakrystii. Termin 13-15 września. Koszty zależeć będą od ilości uczestników. Warunkiem wyjazdu jest świadectwo szczepienia bądź ozdrowienia.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Aleksandra Pałczyńska. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.