01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 23 sierpnia 2021 Liczba wyświetleń: 818

Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - we wtorek – św. Bartłomieja, Apostoła; Dzień imienin naszego Pana Kościelnego. - we czwartek - Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. - w piątek wspomnienie św. Moniki, w sobotę – św. Augustyna; Solenizantom całego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

W przyszłą środę, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego w szkołach. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku katechetycznego będzie w najbliższą niedzielę o godz. 11.00.  Na tej Mszy poświęcimy też tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistom. Spowiedź dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców będzie w piątek (3 września), w pierwszym tygodniu nauki szkolnej, bo będzie to pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 16.00 spowiedź, po czym o 16.30 Msza św. pierwszopiątkowa. Przypominamy o obowiązku zachowania przepisów sanitarnych, a więc o zasłanianiu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła.

Coroczna pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w tym roku 5 września. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych będzie możliwość zamówienia specjalnego autokaru. Zapisać można się w zakrystii.

Cały czas zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Niech to będzie kolejna forma rozwijania wiedzy na temat naszej wiary. W zakrystii są też do nabycia ostatnie egzemplarze miesięcznika dla dzieci "STAŚ".

W zakrystii można się zapisać na wrześniową pielgrzymkę do Sandomierza i pobliskich sanktuariów. Termin 13-15 września. Program pielgrzymki dostępny jest tutaj oraz można go otrzymać w zakrystii. Koszt wyjazdu zależeć będzie od ilości uczestników.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Waleria Czaplicka. Prośmy dla niej o Miłosierdzie Boże.