04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
środa, 2 września 2020 Liczba wyświetleń: 684

Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - we czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, w sobotę św. Matki Teresy z Kalkuty; W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla uczniów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich, następnie dalszy ciąg spowiedzi i wieczorna Msza św. W sobotę nie będzie tradycyjnego wyjazdu do chorych, ale jeżeli są osoby które pragną przyjąć sakrament pokuty i Komunii św. prosimy o indywidualne umówienie terminu takiej wizyty.
Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła
Coroczna Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie miała miejsce w niedzielę 13 września. Na wyjazd można się zapisać w zakrystii. Koszt wyjazdu 20 zł. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób wyjazd w niedzielę 13 września o godz. 7:00 spod kościoła. Czy wyjazd dojdzie do skutku poinformujemy w przyszłą niedzielę.

Od przyszłej niedzieli powracamy do normalnego rytmu pracy duszpasterskiej. W niedzielę powraca Msza św. o godz. 12.15, a Msza wieczorna na powrót odprawiana będzie o 18.00.

Decyzją ks. Arcybiskupa Metropolity nastąpiła zmiana w naszym zespole duszpasterskim. Ks. Łukasz Dębski został przeniesiony do parafii w Wadowicach, a do naszej parafii został skierowany ks. Paweł Odziomek. Obu kapłanom dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy Bożej Opieki i ludzkiej życzliwości w nowych miejscach posługi kapłańskiej.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jerzy Gwoździcki i Włodzimierz Meres. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.