19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
niedziela, 6 września 2020 Liczba wyświetleń: 617

W liturgii w tym tygodniu: - we wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Płokach. W tym roku wyjątkowo nie będzie wspólnego pielgrzymowania do sanktuarium płockiego, ale serdecznie zachęcamy do indywidualnego udziału w uroczystościach. Kustosz sanktuarium bardzo prosi o przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Róż Różańcowych.
W przyszłą niedzielę coroczna pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Ponieważ na zgłosiły się tylko dwie osoby, nie będzie wspólnego wyjazdu autokarem. Zachęcamy jednak do indywidualnego wzięcia udziału w pielgrzymce.

Grupa Anonimowych Alkoholików rozpoczęła już powakacyjne spotkania. Odbywają się we środy o godz. 19.00 w kawiarence.

Zachęcamy, by również inne grupy duszpasterskie przemyślały swój powrót do normalnych zajęć formacyjnych.

Po wakacyjne przerwie wznawiamy wydawanie parafialnego biuletynu „Bliżej Apostołów”. Czekamy również na osoby chętne do włączenia się w redagowanie naszego tygodnika. Zachęcamy też potencjalnych reklamodawców do zamieszczania swoich reklam, dla ułatwienia finansowania kosztów druku biuletynu.