01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 13 września 2020 Liczba wyświetleń: 596

Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: Jutro święto Podwyższenia Krzyża świętego. Wieczorem na Mszy św. adoracja krzyża, na wzór adoracji wielkopiątkowej, a po Mszy św. tradycyjna procesja ze świecami na górę Bożniową pod krzyż jubileuszowy. Prosimy o przyniesienie bukietów poświęconych w Święto Matki Bożej Zielnej. We wtorek Matki Bożej Bolesnej, we środę świętych Korneliusza i Cypriana.
Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła
W piątek  święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Poranna Msza przy ołtarzu św. Stanisława a wieczorem zapraszamy młodzież z klas ósmych szkoły podstawowej i pierwszych szkoły średniej, na rozpoczęcie przygotowania do sakramentu bierzmowania. Wtedy również rozprowadzimy nowe indeksy. Koszt indeksu niezmiennie 5 zł.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie w piątek (18 września) o godz. 19:00, a formacyjną grupę młodzieżową w czwartek po Mszy wieczornej. Oba spotkania w parafialnej kawiarence. Oczywiście udział w tych spotkaniach za zgodą rodziców.
Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Prawdopodobnie w tym tygodniu zakończymy pierwszy etap wymiany rurociągu odprowadzającego wodę deszczową.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiesław Maciejowski i Robert Brzostek. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.