01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 20 września 2020 Liczba wyświetleń: 612

Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, we środę – św. Ojca Pio;      Spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek (jutro) o godz. 19:00 w kościele. Sakrament bierzmowania dla młodzieży obecnych klas pierwszych szkoły średniej, który nie odbył się przed wakacjami z powodu pandemii, zostanie udzielony naszej młodzieży 14 października. W związku z tym zapraszamy rodziców tych uczniów na spotkanie w najbliższy wtorek na godz. 18.30 do kościoła.
Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła
Jednocześnie rozpoczęło się przygotowanie do bierzmowania uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tym tematem, bo nie będzie można przyłączyć się do przygotowania w terminie późniejszym. ¨ Pierwsze spotkanie w najbliższy poniedziałek o godz. 18:30 w kościele.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Prace przy remoncie odwodnienia kościoła trwają.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Dariusz Kochański. Prośmy dla niego o Miłosierdzie Boże.