01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 23 sierpnia 2020 Liczba wyświetleń: 784

Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Bartłomieja, Apostoła; Dzień imienin naszego Pana Kościelnego. - we środę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie w tym dniu nieczynna. - we czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek – św. Augustyna; w sobotę -wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela; Solenizantom całego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła
W przyszły wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego w szkołach. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku katechetycznego będzie w najbliższą niedzielę o godz. 11.00.  Na tej Mszy poświęcimy też tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistom. Spowiedź dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców będzie w piątek (4 września), w pierwszym tygodniu nauki szkolnej, bo będzie to pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 16.00 spowiedź, po czym o 16.30 Msza św. pierwszopiątkowa. Przypominamy o obowiązku zachowania przepisów sanitarnych, a więc o zasłanianiu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła.

Od niedzieli 6 września powraca Msza św. o godz. 12.15, a Msza wieczorna odprawiana będzie na powrót o godz. 18.00.

Cały czas zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Niech to będzie kolejna forma rozwijania wiedzy na temat naszej wiary.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Urszula Szczurek i Adam Pstrucha. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.