01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 16 sierpnia 2020 Liczba wyświetleń: 604

Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: - w poniedziałek – św. Jacka, kapłana; - we czwartek – wspomnienie św. Bernarda, Opata - w piątek - św. Piusa X, papieża; - w sobotę – NMP Królowej; Za dwa tygodnie skończą się wakacje, czyli rozpocznie się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w niedzielę 30 sierpnia o godz. 11.00. Jeżeli decyzją władz oświatowych rozpoczną się normalne lekcje w szkole, pierwszoklasistom tradycyjnie poświęcimy wtedy tornistry i przybory szkolne. Rozpoczniemy też normalny okres służby ministranckiej i lektorskiej i wznowimy zajęcia naszej scholi dziecięcej.
Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła
Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Posłuży ona do spłaty kosztów prac przy wymianie systemu odprowadzania wody deszczowej.

Przypominamy, że ze względu na epidemię nie odwiedzamy chorych w tradycyjny sposób, jednego dnia, ale jeżeli jakiś chory w domu potrzebuje przystąpić do spowiedzi i przyjąć sakrament Komunii lub namaszczenia chorych prosimy o indywidualne poproszenie o taką posługę i ustalenie konkretnego terminu wizyty kapłana.