17Środa, 17 kwietnia 2024Klara, Robert, Rudolf
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 4 marca 2024 Liczba wyświetleń: 191

Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

W każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: o godz. 16.30 dla dzieci, 17.15 dla dorosłych oraz o 19.00 dla młodzieży i osób pracujących.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej. Solenizantom tego dnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.

W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na budowę Grobu i Ciemnicy można składać do oznaczonej skarbonki.

Pod chórem można już nabywać baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas, które później przyniesiemy z pokarmami do święcenia w Wielką Sobotę. Jałmużnę wielkopostną zarówno w formie daru rzeczowego jak i ofiar można składać obok kaplicy Miłosiernego Pana Jezusa oraz do skarbonki św. Antoniego.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły o tym, jak dobrze przeprowadzić rachunek sumienia. Zachęcamy do nabywania i czytania tego tygodnika. W zakrystii jest już do nabycia marcowy numer pisma dla dzieci „STAŚ”. Można tam również nabyć drugi numer dwumiesięcznika „Historia Kościoła”. Aktualny numer podejmuje temat celibatu w Kościele. Cena: 12 zł.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Spotkanie róż różańcowych i zmiana tajemnic po Mszy św. o godz. 9.30.

W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 12:15. Po Mszy św. krótkie spotkanie rodziców w kościele.

W dalszym ciągu przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę na Sycylię i Maltę, która planowana jest od 20 do 27 września br. Osoby, które już się zapisały, prosimy o wpłatę pierwszej raty w kwocie 1.500 zł do 15 marca br.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zbigniew Bonderek. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.