21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 20 listopada 2022 Liczba wyświetleń: 469

Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w poniedziałek – święto Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w piątek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej. - W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Na Mszy św. o godz. 6.30 poświęcone zostaną opłatki na wigilię Bożego Narodzenia. Informujemy, że nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach i nikt nie ma od nas takiego upoważnienia. Ofiary składane przy opłatkach są wynagrodzeniem dla pracowników kościoła za całoroczną pracę.
Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Zapraszamy wszystkich na Roraty które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o 7.00. W niedziele rorat się nie odprawia. Dzieci zachęcamy do przynoszenia na Roraty lampionów, symboli adwentowego czuwania i oczekiwania na przyjście Zbawiciela.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach listopadowej składki inwestycyjnej oraz za ofiary złożone tydzień temu z okazji Światowego Dnia Ubogich. Zebrano tego dnia 1.541 zł.

Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. W zakrystii można jeszcze nabyć miesięcznik dla dzieci „STAŚ”.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom które włączyły się w prace przy sprzątaniu liści wokół kościoła. Pogoda tego dnia nie sprzyjała, tym bardziej serdecznie tym osobom dziękujemy za podjęty trud.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Zenona Reizner, Renata Gleń, Jerzy Brzózka, Natalia Brzózka i Teresa Rebs-Mańkowska. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.