20Sobota, 20 lipca 2024Czesław, Hieronim, Fryderyk
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 6 lutego 2022 Liczba wyświetleń: 576

Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we czwartek – św. Scholastyki, w piątek – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

Redakcja biuletynu parafialnego „Bliżej Apostołów” apeluje do właścicieli firm i usługodawców o rozważenie możliwości umieszczania na łamach naszej gazety swojej reklamy. Pomoże to w dalszym płynnym finansowaniu wydawania biuletynu.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawy artykuł zagrożeniu pokoju na świecie, szczególnie przy naszej granicy. Dzieciom i młodzieży polecamy szczególnie lutowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”. W zakrystii jest już do nabycia najnowszy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty śp.: Zdzisław Marciński, Wanda Zmarzły, Stanisława Łagan i Alojzy Wojtoń. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.