04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 13 lutego 2022 Liczba wyświetleń: 471

Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” załączona jest płyta CD z kolejnymi Księgami Pisma św. Dziś Księga Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Może okazać się to bardzo przydatne dla osób słabowidzących a także do słuchania w czasie podróży samochodem. Polecamy lutowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii można nabyć najnowszy numer pisma dla dzieci STAŚ.
Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

Przypominamy, że po zakończeniu ferii zimowych trwa przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na razie w formie zdalnej, ale po powrocie uczniów do szkół w formie stacjonarnej. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tą sprawą.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną.

Osoby które zgubiły coś w kościele bądź wokół niego proszone są o sprawdzenie czy zgubiona rzecz nie została położona przy figurze św. Antoniego.

W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Tadeusz Dura i Stanisław Kowalczyk. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.