26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
niedziela, 20 lutego 2022 Liczba wyświetleń: 515

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek – święto Katedry św. Piotra. W środę – wspomnienie św. Polikarpa biskupa i męczennika.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

Zachęcamy też do nabywania i czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” bardzo ciekawy artykuł dotyczący papieża Benedykta XVI. W zakrystii czekają na swojego nabywcę trzy ostatnie numery miesięcznika dla dzieci STAŚ.

Przypominamy, że po zakończeniu ferii zimowych wznowione zostały spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Od najbliższego czwartku cotygodniowe spotkania odbywać się będą już dla wszystkich grup wspólnie o godz. 17:00 w sali w Domu Katechetycznym. Prosimy uczniów i ich rodziców o przypilnowanie tej sprawy.

Próby scholi parafialnej odbywają się we czwartki o godz. 16.00 w sali muzycznej Domu Katechetycznego.

Państwowa Straż Pożarna przekazała dla naszej parafii kolejną, drugą już pomoc w postaci maseczek ochronnych. Można z nich korzystać, szczególnie gdy ktoś zapomniał zabrać z domu, bądź gdy dotychczasowa maseczka wymaga już wymiany.