21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 30 stycznia 2022 Liczba wyświetleń: 665

Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: jutro św. Jana Bosko, we środę święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. W Kościele jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy poświęcenie gromnic. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. W sobotę – wsp. św. Agaty.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

Z powodu braku zainteresowania katechezami dla narzeczonych, kurs przedmałżeński nie rozpocznie się jak zwykle w lutym.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W I pierwszy piątek powiedź dla dzieci od godz. 16:00, po czym o godz. 16:30 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi i wieczorna Msza św. Przypominamy o możliwości odwiedzenia osób starszych i chorych z sakramentem pokuty i Eucharystii w domu, po uprzednim indywidualnym ustaleniu terminu.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Stanisław Grudzień, Lesław Bąk i Dorota Legięć. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.

Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w najbliższy piątek 4 lutego podczas pierwszopiątkowej Mszy św. o godz. 16:30.

Dziś kończą się zimowe ferie szkolne. Ponieważ uczniowie klas starszych będą mieć naukę w trybie zdalnym, terminy spotkań przygotowujących do Bierzmowania będą ogłoszone po powrocie uczniów do normalnych zajęć w szkole. W najbliższym tygodniu spotkania te nie dobędą się.

Dziś o 17.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chórów z terenu naszego powiatu.