04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 23 stycznia 2022 Liczba wyświetleń: 689

Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Franciszka Salezego, we wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła, w środę – świętych Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu. W przyszłym tygodniu Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy poświęcenie świec gromnicznych. Jeśli ktoś nie ma gromnicy, można ją nabyć w zakrystii.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

Do końca stycznia jest możliwość zgłoszenia się na katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Można to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Potrzebne dane znajdują się na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii można też nabyć ostatnie egzemplarze pisma dla dzieci STAŚ.

Osoby które w ostatnim czasie zgubiły coś wewnątrz lub w obrębie kościoła prosimy o sprawdzenie, czy zgubiona rzecz nie znajduje się przy figurze św. Antoniego i odebranie swojej zguby. Św. Antoni jest m.in. patronem od rzeczy zagubionych a więc tam też prosimy odkładać rzeczy znalezione w kościele lub w jego pobliżu.

W najbliższą niedzielę odbędzie się zapowiadany koncert kolęd, w wykonaniu chórów działających na terenie naszego powiatu. Początek koncertu o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć dzisiaj pamiątki misyjne oraz złożyć ofiarę na cele misji. Gorąco do tego zachęcamy.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Andrzej Henc, Stanisława Rassek, Bronisław Kosobudzki, Barbara Wardęga, Jerzy Adamczyk i Albin Ziarno. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.