01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 17 maja 2020 Liczba wyświetleń: 767

Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w piątek wspomnienie św. Rity, patronki kobiet w stanie błogosławionym; - Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego;   Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w najbliższy piątek, o godz. 19.30 w kościele. Ponieważ jest to grupa 70 dzieci, prosimy by na spotkanie przyszedł jeden z rodziców.
Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna
Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie.

Zachęcamy do nabycia i czytania katolickiego tygodnika „Gość Niedzielny”. Dzisiaj ciekawe artykuły o św. Janie Pawle II

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Andrzej Solarz i Janina Zielonka. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.

Ponieważ powiększono dopuszczalną ilość wiernych mogących brać udział w niedzielnych Mszach świętych i obecnie w naszym kościele jest to ok. 110 osób, zatem mała jest obawa że ktoś się nie zmieści w obowiązujących limitach. Zapraszamy zatem do bezpośredniego udziału w liturgii. Przypominamy, że nadal obowiązuje noszenie maseczek ochronnych i zachowanie dystansu między sobą.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Można je składać do oznaczonych koszyczków.

Przed wyjściem z kościoła prosimy o położenie w miejscu w którym każdy siedział karteczki z napisem UŻYWANE.