01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 24 maja 2020 Liczba wyświetleń: 717

Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: we wtorek – św. Filipa Nereusza, w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej. Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie po wieczornej Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy.
Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
W dalszym ciągu prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, takich jak noszenie maseczek, zajmowanie miejsc w kościele w oddaleniu od siebie a także oznaczenie zajmowanego miejsca karteczką, przed opuszczeniem kościoła. Obowiązuje też w dalszym ciągu przyjmowanie Komunii świętej na rękę.

W poniedziałek i wtorek będzie wylewany asfalt na ulicy ks. Luzara, poczynając od strony cmentarzy. Bardzo zatem prosimy, by powstrzymać się w tych dniach od wizyt na cmentarzu, bo nie będzie możliwe ani dojście piesze ani tym bardziej dojazd samochodem. Wykonawcy tych robót bardzo proszą o wyrozumiałość i nieutrudnianie ich pracy.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Dziś w nim ciekawe artykuły o Prymasie Tysiąclecia, kard. Stefanie Wyszyńskim.

W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Irena Gręda. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.