26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
niedziela, 13 maja 2018 Liczba wyświetleń: 945

Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: •    w poniedziałek – św. Macieja, Apostoła; •    we środę – św. Andrzeja Boboli; •    w czwartek św. Justyna; •    Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.
Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie
Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. 111 dzieci z klas trzecich pierwszy raz przyjmuje do swojego serca Jezusa Eucharystycznego. Do przyszłej niedzieli trwać będzie tzw. Biały Tydzień. Dzieci codziennie uczestniczy będą w wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.

Przez cały maj, nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św.

Tradycyjny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka będzie miał miejsce w niedzielę 27 maja. Rozpoczęcie zabawy od godz. 14.00. Szczegóły zamieszczone są na plakatach.

Za tydzień w III niedziela miesiąca. Składka będzie majową składką inwestycyjną. W budynku wikarówki rozpoczęły się już prace remontowe, które mają na celu zabezpieczenie i lepsze wykorzystanie całego obiektu.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Henryk Kasprzyk i Elżbieta Lasoń. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.