20Sobota, 20 lipca 2024Czesław, Hieronim, Fryderyk
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 12 maja 2024 Liczba wyświetleń: 311

Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna (WNIEBOWSTĄPIENIE)

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we wtorek św. Macieja Apostoła, we czwartek św. Andrzeja Boboli. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe. - Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.
Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna (WNIEBOWSTĄPIENIE)

Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem słowami litanii loretańskiej.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zarówno tygodnik  Gość Niedzielny jak i miesięcznik dla dzieci: Mały Gość Niedzielny mogą pomóc nam w pogłębieniu wiedzy na temat naszej wiary. W zakrystii jest też do nabycia majowy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

Dziś w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii św. 51 dzieci z klas trzecich pierwszy raz przystąpiło do stołu Pańskiego. Otoczmy je modlitwą, by sakrament Eucharystii umacniał ich na drogach życia. Najbliższy tydzień to tzw. Biały Tydzień. Dzieci w strojach komunijnych będą brały udział w wieczornej Mszy św. i majówce.

Serdecznie dziękujemy osobom, które nieodpłatnie i spontanicznie odnowiły drzwi główne do naszej świątyni. Wejście zostało oczyszczone i pięknie odmalowane.

W tym tygodniu wypada trzeci czwartek miesiąca, zatem zapraszamy na spotkanie grupy „Emaus” po wieczornej Mszy św. do naszej kawiarenki.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Anna Jamroz. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.