01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
sobota, 20 lutego 2021 Liczba wyświetleń: 931

Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

Przez cały Wielki Post Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00. Wcześniej Msza św. o godz. 16.30. Prosimy, aby na Gorzkich Żalach zajmować miejsca stronami: kobiety po prawej, południowej stronie, a mężczyźni po stronie lewej, czyli północnej. Poszczególne części tego nabożeństwa śpiewamy na przemian.
Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16.30, dorosłych o godz. 17.15 oraz o 19.00. Na godz. 19.00 zapraszamy szczególnie młodzież i wszystkich pracujących.

W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto Katedry świętego Piotra.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość odwiedzenia osób starszych i chorych ze spowiedzią i Komunią św. w domu. Trzeba indywidualnie ustalić termin wizyty kapłana osobiście w kancelarii bądź telefonicznie.

Przez cały Wielki Post zachęcamy do składania jałmużny dla ubogich, do puszki św. Antoniego, a w ostatnim tygodniu o dary żywnościowe dla ubogich na Święta Wielkanocne.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane jako comiesięczna składka inwestycyjna. W planach na najbliższy czas były prace związane z wybrukowaniem parkingu, ale pojawił się problem z naszymi organami, które często odmawiają posłuszeństwa, więc możliwe jest, że czeka nas konieczność zakupu nowych organów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Janina Sommerfeld, Jan Jurek, Zdzisława Ziach i Janina Jurczyk. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.