04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 6 marca 2022 Liczba wyświetleń: 547

Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

Przez cały Wielki Post Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:00. Prosimy, aby na Gorzkich Żalach zajmować miejsca stronami: kobiety po prawej, południowej stronie, a mężczyźni po stronie lewej, czyli północnej. Poszczególne części tego nabożeństwa śpiewamy na przemian.
Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16:30, dorosłych o godz. 17:15 oraz o godz. 19:00. Na godz. 19:00 zapraszamy szczególnie młodzież i wszystkich pracujących.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość odwiedzenia osób starszych i chorych ze spowiedzią i Komunią św. w domu. Trzeba indywidualnie ustalić termin wizyty kapłana osobiście w kancelarii bądź telefonicznie.

Przez cały Wielki Post zachęcamy do składania jałmużny dla ubogich, do puszki św. Antoniego, a w ostatnim tygodniu o dary żywnościowe dla ubogich na Święta Wielkanocne.

"Bóg zapłać" wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel o pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Zebraliśmy na ten cel 11.249 zł. Pieniądze już zostały przesłane na konto Caritas. W najbliższym czasie nie planujemy zbiórek rzeczowych na ten cel. Jeśli pojawi się taka konieczność jako parafia włączymy się w to dzieło.

Cały czas trwają katechezy przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 17:00.

Zapraszamy na spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz. 10:15 w salce Domu Parafialnego.

Zachęcamy do nabywania i czytania "Gościa Niedzielnego". Do dzisiejszego numeru załączona jest płyta CD z kolejnymi Księgami Pisma Świętego. Od dzisiaj można też nabywać nowy, marcowy numer miesięcznika dla dzieci "STAŚ".

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych.

W najbliższą środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Parafia Niepokalanego Serca NMP w Trzebini-Sierszy zaprasza w najbliższy piątek 11 marca br. na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na Ukrainie. Początek modlitwy o godz. 19:00. Szczegóły na plakacie w gablocie od strony parkingu.