17Środa, 17 kwietnia 2024Klara, Robert, Rudolf
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 18 lutego 2024 Liczba wyświetleń: 276

Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

Przez cały Wielki Post Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00. Prosimy, aby na Gorzkich Żalach zajmować miejsca stronami: kobiety po prawej, południowej stronie, a mężczyźni po stronie lewej, czyli północnej. Poszczególne części tego nabożeństwa śpiewamy na przemian.
Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16.30, dorosłych o godz. 17.15 oraz o 19.00. Na godz. 19.00 zapraszamy szczególnie młodzież i wszystkich pracujących.

Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Dziś ciekawe artykuły na temat rozpoczętego właśnie Wielkiego Postu, a w zakrystii czeka kilka ostatnich numerów pisma dla dzieci STAŚ.

W dalszym ciągu można zapisywać się na wrześniową pielgrzymkę na Sycylię i Maltę. W zakrystii można otrzymać program wyjazdu a także jest on wydrukowany w dzisiejszym biuletynie. Osoby które decydują się na wyjazd prosimy o zapisanie się w zakrystii by można było ustalić konkretny termin wyjazdu i zamówić bilety lotnicze.

Serdeczne Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone jak co miesiąc na nasze parafialne inwestycje.

Trwają małopolskie ferie szkolne. Wszystkim uczniom i wychowawcom życzymy udanego wypoczynku.