01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 15 czerwca 2020 Liczba wyświetleń: 715

Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w środę wspomnienie św. Brata Alberta, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po wieczornej Mszy św. zapraszamy na procesję eucharystyczną wokół kościoła. Dzisiaj procesja również po Mszy świętej wieczornej. Zakończenie Oktawy we czwartek.
Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła
W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Włodzimierz Rybarczyk i Sylwester Majewski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.

W dzisiejszym Biuletynie zamieszczony jest apel i zachęta, by napisać wspomnienia związane z przeżywaniem parafialnych odpustów przed wieloma laty. Zachęcamy szczególnie osoby starsze do napisania swoich wspomnień o parafialnych odpustach zapamiętanych ze swojego długiego życia. Najciekawsze teksty będą zamieszczone na łamach naszego tygodnika.

W ubiegłą niedzielę zgubiono w naszym kościele lub obok niego złoty kolczyk. Ewentualnego znalazcę prosimy o kontakt. Czeka nagroda.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie czerwcową składką inwestycyjną.

W dalszym ciągu zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze ciekawe artykuły o historii kultu Eucharystii. Jest też do nabycia „Mały gość Niedzielny”, miesięcznik dla dzieci.