01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 27 czerwca 2021 Liczba wyświetleń: 720

Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek liturgiczne wspomnienie św. Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.00. w sobotę – św. Tomasza Apostoła. Dzisiaj przez cały dzień czcimy naszych Patronów św. Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 11.00 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nie będzie Mszy o godz. 12.15 i tak pozostanie do końca sierpnia. A w czasie wakacji niedzielna Msza św. wieczorem będzie o godz. 19.00
Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła

We wtorek swoje imieniny obchodzić będzie nasz wikariusz, ks. Paweł. Z tej okazji składamy mu serdeczne życzenia opieki możnego Patrona i wierności nauczaniu które św. Paweł głosił.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. We czwartek zapraszamy na comiesięczną adorację Najświętszego sakramentu po wieczornej Mszy św.

W I piątek okazja do spowiedzi będzie przed Mszą poranną oraz od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. Z racji wakacji nie będzie dodatkowej Mszy św. dla dzieci o godz. 16:30. Jeżeli ktoś z osób starszych bądź chorych potrzebuje przyjąć sakrament pokuty bądź namaszczenia to prosimy zgłosić to telefonicznie bądź osobiście w zakrystii.

Dzisiaj wyszedł ostatni przed wakacjami numer parafialnego tygodnika „Bliżej Apostołów”. Jest więc okazja by serdecznie podziękować całej redakcji naszego pisma za trud i zaangażowanie. Szczególne podziękowania należą się braciom Wojciechowi i Bartłomiejowi Hajdukom, bo to oni co tydzień redagują i składają całość gazety. Bóg zapłać.

Od dzisiaj do przyszłej niedzieli do puszki przygotowanej w środku kościoła można złożyć ofiarę na pomoc dla poszkodowanych w czasie pożaru w Nowej Białej, o co apeluje nasz Arcybiskup Metropolita.

Uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie w kościele (do oznaczonego koszyka przy ołtarzu) podpisanych indeksów kandydata do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii jest już do nabycia wakacyjny numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Zdzisław Szklarczyk, Teresa Obrok i Halina Przebindowska. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.