01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 20 czerwca 2021 Liczba wyświetleń: 783

Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek wspomnienie. św. Alojzego Gonzagi, we czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Solenizantom tego dnia, wszystkim Janom i Janinom składamy serdeczne życzenia imieninowe. - w najbliższą niedzielę odpust parafialny ku czci naszych świętych patronów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 11.00 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nie będzie tego dnia Mszy o 12.15 i tak pozostanie do końca sierpnia. Niestety obecna sytuacja epidemii nie pozwala na zorganizowanie tradycyjnego festynu parafialnego.
Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

Uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie w kościele (do oznaczonego koszyka przy ołtarzu) podpisanych indeksów kandydata do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Przypominamy, że od dzisiaj nie obowiązuje już zwolnienie od udziału w niedzielnej Mszy św. Dekret odwołujący dyspensę zamieszczony jest w dzisiejszym biuletynie.

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” dla dorosłych i „Małego gościa” dla dzieci.

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Serdecznie dziękujemy za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

W tym tygodniu zakończy się rok szkolny. Na sumie odpustowej w przyszłą niedzielę podziękujemy Panu Bogu za trud nauczania zarówno uczniów jak i nauczycieli i rozpoczniemy letnie wakacje. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej zarówno w prywatnych wyjazdach jak i w zorganizowanych formach wakacyjnego wypoczynku.

W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Maria Kołodziejczyk, Bronisław Kochański, Wacław Kula i Edward Skalski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.